Az Egyesületünk sikeresen megtartotta első előadássorozatát

Tweet
Betűméret:
Az Egyesületünk sikeresen megtartotta első előadássorozatát 
előadását, melynek témája a Nagydobronyi Vadvédelmi Rezervátum növényvilága volt. 

Ezután Szanyi Szabolcs tartott látványos előadást a rezervátum nagylepkéiről, valamint kétéltű- és hüllő fajairól. Ezt követően Molnár Attila, a II. Rákóczi Ferenc Főiskola diákja borzongatta meg a közönséget a környéken előforduló vérszívó parazitákról és az általuk terjesztett betegségekről szóló előadásával. Végül Katona Krisztián dupla előadásával zárta az eseményt, melyből az egyik a rezervátum futóbogár fajairól, míg a másik a természetfotózás rejtelmeiről szólt. 

 
A helyszín biztosításáért és a zökkenőmentes együttműködésért köszönettel tartozunk a Nagydobronyi Középiskola Igazgatóságának. Az esemény a Bethlen Gábor Alapkezelő támogatásával valósult meg.
 
 
 
 
Facebook Social Comments

Качественная укладка линолеума или как сделать правильно прикатку линолиума
Попробуйте смотреть сериал все серии на одном сайте. Можно смотреть без ограничений.