VIII. össszehívású tanács második ülésszakának első plenáris ülése (tervezett napirendi pontok)

A VIII. összehívású Nagydobronyi Községi Tanács
második ülésszakának első plenáris ülése
január 27., 14:00 (közép-európai idő szerint)

Tervezett napirendi pontok

 1. Про початок повноваження депутата Великодобронської сільської ради.
 2. Про створення відділу освіти.
 3. Про створення Служби у справах дітей.
 4. Про внесення змін до Положення про старост.
 5. Про визначення вартості послуг, які надаються комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг Великодобронської сільської ради».
 6. Про прийняття від Ужгородського УРТЦ товарно-матеріальних цінностей.
 7. Про затвердження Положення про преміювання працівників комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Великодобронської сільської ради».
 8. Про затвердження Програми та виділення коштів для потреб Ужгородського районного відділу поліції.
 9. Про затвердження Програми та виділення коштів для потреб Ужгородський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.
 10. Про внесення змін до штатного розпису навчальних закладів.
 11. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення №5, що знаходиться у будівлі ПЗПСМ на 3 роки.
 12. Про розірвання договору оренди приміщення, що знаходиться за адресою с. Мала Добронь, вул. Петефі №56.
 13. Про прийняття на баланс сільської ради майна Малодобронської школи мистецтв.
 14. Про затвердження Статуту нової редакції Малодобронського ліцею.
 15. Про вхід до складу засновників дошкільних навчальних закладів с. Мала Добронь, с. Чомонин.
 16. Про прийом на баланс В. Добронської сільської ради бібліотичного фонду філії бібліотек сіл Велика Добронь, Мала Добронь, Демечі та основних засобів філії–бібліотеки села Велика Добронь з балансу Ужгородської ЦРБС.
 17. Про затвердження Програми благоустрою територій населених пунктів Великодобронської сільської ради на 2021/2022 роки.
 18. Про звільнення від сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки та від сплати земельного податку Благодійної організації «Будинок Милосердя “Добрий Самаритянин”».
 19. Про укладення договору про компенсацію на ліки для хворих на інсулін.
 20. Про виділення земельної ділянки на території нового цвинтаря для будівництва та обслуговування культової будівлі «похоронного будинку» розміром 0,20 га для релігійної громади реформатської церкви с. Велика Добронь.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленняь (відновлення) меж земельної ділянки в натурі та надати у власність земельніу ділянку площею 0,2044 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що розташована в с. В. Добронь, вул. Чонгорська №41 гр-ці Б Балог Ілоні Бейлівні.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі та надати у власність земельніу ділянку площею 0,2234 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що розташована в с. В. Добронь, вул. Малодобронська №104 гр-ну Катона Олександру Олександровичу.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,25 га в урочищі Араньошдомб в с. В. Добронь Катона Олександру Олександровичу.
 24. Про передачу гр-ці Балог Варварі Іванівні у власність земельної ділянки за адресою с. Велика Добронь, вул. Аді Ендре №30 площею 0,2346 га.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,2000 га в урочищі «Баньо» в с. Чомонин та 0,4700 га в урочищі «Дегтейр» гр-ці Шаш Йолані Габорівні.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,7770 га в ур «Хосу» та 0,4950 га в ур. «Тоньо бол» в с.Чомонин Годор Тімеї Балінтівні.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства пл. 0,7500 га в ур. «Перешбол», площею 0,3900 га в урочищі «Баньо», 0,3180 га в ур. «Гілістов» в с. Чомонин гр-ну Томаші Роберту Рудольфовичу.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,4000 га в ур. «Барічов» та 0,4000 га в ур. «Хосу» в с. Чомонин гр-ну Томаші Олександру Олександровичу.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в ур. «Тібосиг» та «Ейгеші» наданих в постійне користування для ведення фермерського господарства гр-ну Боднар Золтану Яновичу.
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок наданих гр-ну Боднар Золтану Золтановичу для ведення фермерського господарства. в постійне користування в ур. «Черешньейш».
 31. Про надання дозволу гр-ці Сігеті Лівії Тіборівні на розробку детального плану земельної ділянки для реконструкції індивідуального житлового будинку з прибудовою приміщень комерційного призначення в с. М. Добронь, вул. Петефі №1.
 32. Про розгляд заяви гр-ки Сіладі Катерини Балажівни, мешканки с. Мала Добронь, вул. Кошута №17.
 33. Про реєстрацію земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.
 34. Інші…

Ajánlott cikkek