ОГОЛОШЕННЯ!

Зробимо разом довкілля чистим!

Об’єднавши сили, створімо у 2021-му році чистіше та придатніше для життя середовище. Першим кроком є очищення та технічне обслуговування дренажних канав, а також побудова біологічної системи для очищення стічних вод для громадських потреб. Створення комфортного середовища – це наші спільні інтереси, і це тільки разом можемо досягти.

Дощова погода останніх днів випробувала дренажні системи. Чимало людей зауважили, що відведення дощової води у багатьох місцях стикалося з перешкодами. Основною причиною стало те, що траншеї не очищувалися. Очищення дренажних канав, вивезення сміття та інших відходів, що перешкоджають плавному потоку дощової води, є нашим спільним завданням. Технічне обслуговування внутрішніх каналізаційних канав є пріоритетом у будь-який період року. Крім того, дуже важливо, щоб мешканці громади створили водосховища для зберігання побутових каналізаційних вод і припинили їх скидання у канаву. Попадання каналізаційних вод в канави є екологічною небезпекою, і є основною причиною засмічення. Тому ми просимо жителів громади припинити скидання таких вод у канаву та облаштувати каналізаційні водосховища.

Відповідно до рішень Великодобронської сільської ради та виконавчого комітету, ми закликаємо жителів Великодобронської громади вжити необхідних заходів для очищення дренажних канав, для технічного обслуговування водопровідних отворів та зупинки стікання каналізаційних вод у канави.

Роботи потрібно завершити до 31.12.2021 р.

05.02.2021 р.

Великодобронська сільська громада

Ajánlott cikkek