• Településünkről
 • Önkormányzat
 • Intézmények
  • Református gyülekezet
  • Nagydobronyi Református Liceum
  • Gyermekotthon
  • Idősek otthona
  • Falumúzeum, a SERO alapitvány
  • Nagydobronyi Középiskola
  • Családorvosi rendelő
  • Óvoda
 • Civil szervezetek
  • Nagydobronyi Kúltúrház
  • Sporthorgász Egyesület
  • Saint Hubertus Vadásztársaság
  • Polgárőrség
  • Tűzoltóság
  • KMKSZ alapszervezet
  • MFSKA
  • Nagydobrony Sc
   • Mérkőzéseink-Hirek
   • KÉPEK
  • Nagydobronyi Himes Néptáncegyüttes
 • Galéria
  • Képek
  • Videok
 • Nagydobrony Újság
  • Archiv 2006
  • Archiv 2007
  • Archiv 2008
  • Archiv 2009
  • Archiv 2010
  • Archiv 2011
  • Archiv 2012
 • Kapcsolat

Ennyien látták az oldalt

Ma:99
Tegnap:142
Ezen a héten:1025
Ebben a hónapban:4062
Összesen:29885

Oldalainkat 56 vendég és 0 tag böngészi

HIRDETÉSEK

Képfeltöltés

Képfeltöltés

Bárki tölthet fel képet vagy videót bármilyen témában!
powered by fox contact

BelépésLogin With Facebook

KÖSZÖNTŐK

Ma 2012. december 23., vasárnap, Viktória napja van. Holnap Ádám és Éva napja lesz.

Bánjunk óvatosan a petárdákkal!


Bővebben

Újból fel akarják tüntetni a nemzetiséget a személyigazolványokban


Bővebben

Megindult a harc Beregszász polgármesteri székéért


Bővebben

Fellélegezhetnek a passzív dohányosok


Bővebben

Ennyi lesz jövőre a minimálbér és nyugdíj


Bővebben

Ukrajna – mi változik 2013. január 1-től?


Bővebben

Világvége 2012 december 21. - idén is elmarad!


Bővebben

Kivonul az Erste Bank Ukrajnából


Bővebben

A kormány kiemelt partnernek tekinti a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskolát


Bővebben

A munkanélküliek 60 százaléka falun él


Bővebben
0123456789

Folytatódik a Központi Park fásítása

Szövegméret

 

Legnagyobb örömünkre továbbra is több személy és szervezet jelezte fa vásárlási szándékát. Ezért a napokban ismét sor került újabb fák ültetésére. A vásárlók között van Horváth Miklós az Ung-Vidéki hírek hetilap főszerkesztője valamint az egész kollektíva, Vaszilcsenkó Róbert., Úr Miklós, Balog László.  Örvendetes, hogy az akcióhoz csatlakozott Mihajlo Fedinec, a járási tanács elnöke és Anatolij Csernicsenko, a járási állami közigazgatási hivatal elnökhelyettese, Kotljár Mária tarnóci tanácselnök. Mi több, az Ungvári járás „parlamentjének” elnöke sem érkezett üres kézzel: a falu központjában lévő park gyarapításához a ritka fajtájú vérjuhar- és szakura csemetékkel járult hozzá. Köszönet ismét hogy az elültetett fákhoz a táblákat elkészítették. Horváth Miklós a következőket mondta: Szerkesztőségünk munkatársai küldetésük becsületes teljesítésének tudatában tértek haza. Ez, a magyar ajkú olvasóink előtti jelképes tiszteletadás, első sorban Nagydobronyban, illetve Sislócon, remélhetőleg nem lesz egyoldalú. A jövőben hasonló módon tervezzük őszintén megtisztelni a más községekben élő előfizetőinket is, s egyben növelni a lapunk iránti bizalmukat.

(Galéria)

A következő lépés a park bokrokkal és cserjékkel való beültetése. Ismételten kérünk mindenkit NE HAGYJON MAGA UTÁN  SZEMETETa parkban, hiszen sokan fáradoznak azért hogy szép legyen a falunk központja de egyeseknek ez semmit nem számit. A jövőben büntetésre számíthat akit tetten érnek.

 

Támogatóink: